Çocuğunuzun içinde bulunduğu ve Gender deliliğine giden trenin yola çıkmasına gerçekten izin vermek istiyor musunuz?

Posted on 1. April 2012

0


Gender Mainstreaming’in Hedefi Nedir?

„Gender Mainstreaming“ sadece kadın eşitliğini istemiyor. Gender Mainstreaming yeni bir insan yaratmak amacıyla „geleneksel cinsiyet rollerini“ ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Artık oğlan ya da kız yok, artık erkek ya da kadın yok, artık baba ve anne yok, artık cinsiyet yok, sadece „Gender“ var. Cinsiyetlerin yok edilmesi için siyasi enstrüman işlevi gören bir kavram. Kadınları erkeklerin ayrımcılığından koruma ve eşit konuma getirme kisvesi altında, Gender-Mainstreaming’in çocukları psikolojik açıdan hasta ettiğine dair bilimsel karşı delilere ve yeni bulgulara rağmen, siyasi cinsiyet değişiminin mümkünse daha beşikten başlatılması amaçlanmaktadır.

Gender ideologların isteğine bakılacak olursa, biyolojik cinsiyet pek yakında geçmişe ait bir şey olacaktır- ve hep birlikte onları şimdi durdurmak için frene basmazsak bu gerçekten de öyle olacaktır.

  • Zira: İdeolojiler mantık bilmez, sadece hedefler bilir!

Tüm dünyayı harekete geçirin, çocuklarınızın ve torunlarınızın geleceğini düşünün.

Gender ideologların oyun topları değil de, reşit vatandaşlar iseniz

thank you, merci, grazie, danke, ευχαριστώ, спасибо, gracias, dank u wel, takk, kiitos, hvala, faleminderit, chnorakaloutioun, Дзякую, çox sag olun, blagodaria, hvala, děkuji, tak, paldies, dakujem, aciu, blagodaram, mulţumesc, obrigado, takk, dziękuję, tack, diakuiu, tesekkur ederim

Werbeanzeigen
Posted in: Gender